Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Oddlžili jsme tisícky ludí

To, že sme oddlžili tisícky ľudí nie je obyčajný slogan, ale skutočnosť. Nižšie Vám prinášame prehľad posledných prípadov klientov, ktorým sme pomohli a ušetrili sme im nemalé finančné prostriedky.

Milanovi sme v tomto prípade pripravili Žalobu o vydanie bezdôvodného obohatenia, kde sa nám podarilo v súdnom konaní dohodnúť na uzatvorení mimosúdnej dohody. Pán Milan už nemusí vrátiť veriteľovi 3 925,74 € a veriteľ mu ešte musí vrátiť 316 €.

Pani Olga sa na našu spolonosť obrátila v apríli 2014, aby sme jej pomohli s riešením neúnosnej situácie, v ktorej sa ocitla, pretože chcela pomôcť svojej rodine. Celkovo sme našej klientke pani Olge ušetrili krásnu sumu 1907,67€ a momentálne žije kľudný život bez dlhov.

Pani Martina je našou klientkou len krátko. Naša vzájomná spolupráca začala v máji v roku 2018. Avšak aj za tak krátky čas sme jej dokázali pomôcť a jej život sa konečne začal uberať tým správnym smerom.

Reference

Úspešné dohody s veriteľmi

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.