Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Bezúročná zmluva o úvere a bez poplatkov

Pre pána Vladimíra už bolo neúnosné, že ho stále kontaktovali veritelia a tak s nami uzavrel 26.05.2016 Zmluvu o Správe záväzkov. Na základe našej vzájomnej spolupráce s pánom Vladimírom a vďaka nášmu spolupracujúcemu advokátovi sme mu pomohli v súdnom spore so spoločnostou PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. o určenie neprijateľných zmluvných podmienok.

Pánovi Vladimírovi pripravil náš spolupracujúci advokát odvolanie aby sa voči rozhodnutiu Okresného súdu odvolal na Krajský súd v Trenčíne, ktorý rozhodol v jeho prospech a určil, že zmluva o úvere je bezúročná a bez poplatkov. Pán Vladimír bol tým pádom povinný vrátiť len istinu poskytnutého úveru a úspech tohto právneho prípadu spočíva v tom, že sa podarilo ušetriť klientovi úroky a poplatky úveru, ktoré nie je povinný platiť.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.