Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Oľga – ušetrili sme cez 1900 eur

Pani Oľga sa na našu spoločnosť obrátila v apríli 2014, aby sme jej pomohli s riešením neúnosnej situácie, v ktorej sa ocitla, pretože chcela pomôcť svojej rodine.

Po uzavretí Zmluvy o Správe záväzkov sa začala naša vzájomná spolupráca. Pani Oľga mala štyroch veriteľov, u ktorých sme zanalyzovali 5 dlhov. Pri prvom veriteľovi ju neustále otravovala vymáhačská agentúra až na ňu podali žalobu.

  • So žalobou však neuspeli, a pani Oľga tak už nemusela zaplatiť úroky a ušetrila 438,67€
  • U ďalších dvoch veriteľov sme zistili, že dlhy sú premlčané a tak klientka v jednom prípade nemusí uhradiť cca 1 000€ a v druhom prípade nemá tiež veriteľ nárok na žiadnu sumu a ušetrili sme pani Oľge 713€.
  • Ďalšiemu veriteľovi sme navrhli splátkový kalendár, ktorý veriteľ akceptoval a pani Oľga prostredníctvom nás riadne uhrádzala veriteľovi splátky až do úplného splatenia dlžnej sumy a úplného oddlženia.

Celkovo sme našej klientke pani Oľge ušetrili krásnu sumu 1907,67€ a momentálne žije kľudný život bez dlhov.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Následujúci pracovný deň sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme najvýhodnejší variant oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.