Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

„Kolegovia vaši dávali mi 100% garanciu, že to vyjde“ – oddlžený klient pán František

Náš ďalší klient pán František si v minulosti preskákal všetkým možným nakoľko podnikal v oblasti, ktorá vie človeka pohltiť. Pozrite sa s nami, čo to bola za oblasť a ako sa z toho nakoniec dostal

Na našu spoločnosť ste sa obrátili v máji 2019 s prosbou o pomoc pri riešení vašich finančným problémov. Povedzte nám ako ste sa do týchto ťažkostí dostali?

Vlastnil som bar a s tým prichádza nočný život a veci okolo toho, nejako som zišiel z cesty a už to išlo. Prestal som platiť veci, trošku som podľahol automatom a proste tomu nočnému životu. Takto vznikli potom moje problémy.

Ako ste sa dozvedeli o spoločnosti BONATO?

Z internetu, počul som, že sa dá nejako riešiť osobný bankrot, tak som trošku tam hľadal a našiel vás.

Prečo ste si vybrali BONATO?

Hľadal som niečo v okolí mesta Poprad, Kežmarok, zhodou okolností tam máte aj pobočku tak preto.

Naša kolegyňa Vám volala ohľadne Vášho úplného oddlženia, aký to bol pocit?

Spadol mi kameň zo srdca, do poslednej chvíle človek ešte neveril, predsa sa to nemuselo podariť, aj keď kolegovia vaši dávali mi 100% garanciu, že to vyjde, ale sto percent je vtedy, keď to je. Taká úľava, predsa si chcem dať všetko do poriadku, celý ten život dať dokopy.

Čo sa pre Vás aktuálne zmenilo po oddlžení?

Ešte som niečo nevybavoval, musím do konca dotiahnuť nejaké veci.

Čo by ste odporučili zadlženým ľuďom, ktorí odkladajú riešenie svojich dlhov.

Aby to riešili, kým je tá možnosť, čím skôr človek si da všetky veci dokopy, tým sa ľahšie dýcha aj vybavujú veci, všetko okolo toho.

Ako vnímate našu spoluprácu?

Veľmi korektná, na čom som sa dohodol, to platilo. Všetko bolo promptne, proste ako sme sa telefonicky dohodli, tak všetko vyšlo na 100%.

Odporučili by ste našu spoločnosť?

Samozrejme, dokonca som ju už nejakým ľuďom odporučil, čo sa ma pýtali na to, to sa proste rozkríkne, že som riešil také veci a tak ďalej. Tiež sa ma pýtal jeden chalan, tak som mu odporučil.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.