Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Osobný bankrot nášho klienta – Svätopluka

Niečo o svojom živote a o tom, prečo sa rozhodol pre osobný bankrot, nám porozprával aj pán Svätopluk z Nitry. Prečítajte si jeho rozhovor s nami!

Na našu spoločnosť ste sa obrátili v máji 2018 s prosbou o pomoc pri riešení osobného bankrotu. Ako ste sa dostali do tejto situácie?

Do tejto situácie som sa dostal vďaka ex manželke. To bol aj dôvod, prečo som sa rozviedol. Všetky jej dlhy padli na mňa, pretože som figuroval ako spoludlžník. ťahá sa to takmer 7 rokov a je to taká situácia, že už to bolo neúnosné. Mám 3 vyživovacie povinnosti, starší školopovinný syn býva so mnou, platím všetky náklady na bývanie. Situácia bola neznesiteľná, nestíhal som platiť, či už to boli náklady na bývanie, plyn, elektrika, začali mi chodiť upomienky a potreboval som pomoc. O vašej spoločnosti som počul ako o jednej z prvých, ktorá pomáha v takýchto situáciách a preto som sa na vás obrátil.

Odkiaľ ste sa o našej spoločnosti dozvedeli?

Prvý krát som o nej čítal na internete. Keď som sa o vašu firmu začal viac zaujímať, našiel som si rôzne letáky a reklamy, nakoľko to bola jedná z mála spoločností, ak nie jediná, ktorú som poznal.

Na začiatku našej spolupráce ste mali záväzok voči viacerým veriteľom, z ktorých strany Vám hrozila exekúcia. Teraz ste len na začiatku riešenie bankrotu, pociťujete zmenu Vašej finančnej situácie?

Mal som niekoľko exekúcií. Zatiaľ sa moja finančná situácia nezmenila, nakoľko je bankrot v riešení, takže pevne dúfam, že čoskoro sa to dorieši a bude to lepšie, nakoľko už 7 rokov som nevidel celú výplatu kvôli exekúciám a podobne.

Naše oddelenie Vám zabezpečilo administratívnu službu, spočívajúcu v príprave podkladov na osobný bankrot. Ako to bolo pre Vás nápomocné? Zvládli by ste to vyriešiť aj bez našej pomoci?

Sám určite nie, nakoľko nemám požadované vzdelanie a tu mi bola ponúknutá odborná pomoc. Ak by som to mal riešiť sám, bolo by to na dlhé lakte a neviem či by to bolo práve najideálnejšie.

Ako sa zmenil Váš život po začatí riešenia problémov so zadlžením?

Život určite, hlavne ak sa to dorieši tak to bude ešte lepšie. Moje problémy boli v takom štádiu, že už sa pomaly nedalo ani existovať. Keď mi prišla výplata, respektíve to čo mi z nej po zrážkach ostalo, zaplatil som výživné a náklady na bývanie a bol som znova na začiatku.

Odporučili by ste riešenie zadlženia prostredníctvom našej spoločnosti?

Jednoznačne áno, pretože vybavovať si toto sám, bez odbornej pomoci alebo bez pomoci Vášho oddlžovacieho špecialistu, ktorý mi s tým všetkým pomohol, bolo by to veľmi na dlho a ani nie správne, nakoľko tam treba vyplniť veľa tlačív a veľa žiadostí, s ktorými ste mi pomohli.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.