Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Oddlženie našej klientky – pani Kataríny

Našou ďalšou klientkou je aj pani Katarína z okresu Nitra. Pani Kataríne, ktorú v živote zastihol ťažký osud, sme pomáhali s osobným bankrotom. Veríme, že práve osobný bankrot jej pomôže postaviť sa znova na vlastné nohy a zbaviť sa dlhov.

Na našu spoločnosť ste sa obrátili v máji 2018 s prosbou o pomoc pri riešení osobného bankrotu. Ako ste sa dostali do tejto situácie?

Som premožiteľka a zarábam minimálnu mzdu. S manželom nám to v manželstve neklapalo a nevedela som si odkladať peniaze, takže po rozvode som musela vyplatiť manželove dlhy a proste už sa ďalej nedalo. Nároky sa zvyšujú ale plat je stále rovnaký. Takže dôvodom mojich problémom bola minimálna mzda.

Odkial ste sa o našej spoločnosti dozvedeli?

Dozvedela som sa o vás z médií. Na internete som našla kalkulačku osobného bankrotu, napísala som vám a prišla mi odpoveď, že ak chcem môžem kontaktovať vašu oddlžovaciu špecialistku.

Na začiatku našej spolupráce ste mali záväzok voči 1 veriteľovi, z ktorého strany Vám hrozila exekúcia. Teraz ste len na začiatku riešenie bankrotu, pociťujete zmenu Vašej finančnej situácie?

Finančná situácie ani nie, už dlhšiu dobu neplatím, nakoľko mi to z platu nevychádza, ale je tam taký ten psychický pokoj. Doteraz som na tom bola psychicky veľmi zle a začali sa u mňa objavovať aj zdravotné problémy. Teraz som pokojnejšia, pretože táto situácia sa dá riešiť a neostanem s deťmi na ulici.

Spolu s našim právnikom sme Vám pomáhali s prípravou podkladov na osobný bankrot. Ako to bolo pre Vás nápomocné? Zvládli by ste to vyriešiť aj bez našej pomoci?

Určite nie. Znalosť vašej advokátky a pani Šimkovej je značná. Sama by som nevedela kam a za kým mám ísť.

Ako sa zmenil Váš život po začatí riešenia problémov so zadlžením?

Zatiaľ ešte neviem, ale už len ten pocit, že môžem začať od začiatku s čistým štítom je pre mňa veľa.

Odporučili by ste riešenie zadlženia prostredníctvom našej spoločnosti?

Samozrejme, ak si nevedia sami rady, a nemajú pri sebe nikoho kto by im vedel pomôcť a uľahčiť život.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.