Ste zadlžený a neviete si rady? Dohodnite si schôdzku
Alebo nám zavolajte
bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Bonato – skúsenosť pána Jána

Spoločnosť Pohotovosť, s.r.o. žalovala nášho klienta pána Jána o zaplatenie sumy 75,77€ s príslušenstvom a trovami konania. Medzi naším klientom a spoločnosťou Pohotovosť došlo k uzatvoreniu zmluvy, na základe ktorej mu bol poskytnutý spotrebitelský úver. Súd sa priklonil k názoru, že zmluvné dojednania týkajúce sa spomínanej zmluvy o spotrebitelskom úvere spôsobujú značnú nerovnováhu v právach a povinnostiach účastníkov zmluvného vzťahu v neprospech spotrebitela. Okresný súd v Michalovciach žalobu spoločnosti Pohotovosť, s.r.o. v celom rozsahu zamietol a priznal nášmu klientovi náhradu trov konania v plnej výške 100%. Spoločnosť Pohotovosť, s.r.o. sa voči rozsudku odvolala na Krajský súd. Ten rozhodol v prospech nášho klienta a rozsudok Okresného súdu potvrdil. Stranám sporu nepriznal náhradu trov konania. Náš právnik pomáha pánovi Jánovi s prípravou na pojednávania a taktiež s tvorbou právnych dokumentov, ktoré posielal na súd. Aj keď sme klientovi ušetrili pomerne nízku sumu, dôležitejšie pre nás je, že vyhrala spravodlivosť a nášmu klientovi nebolo ukrivdené.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.


Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.*
Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.