Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Skúsenosť paní Evy – zastavenie zrážky zo mzdy

Pani Eva uzatvorila s nami Zmluvu o Správe záväzkov 23.03.2018, na základe ktorej sme pre ňu vypracovali návrh na nariadenie neodkladného opatrenia, ktorým by súd uložil žalovanému, spoločnosti EOS KSI Slovensko, s.r.o., povinnosť zdržať sa akéhokoľvek použitia zmluvného ustanovenia o dohode o zrážkach zo mzdy, ktorá bola uzatvorená ako súčasť zmluvy o poskytnutí pôžičky.

Okresný súd v Kežmarku rozhodol v prospech našej klientky a nariadil spoločnosti EOS KSI Slovensko, s.r.o. povinnosť zdržať sa akéhokoľvek použitia zmluvného ustanovenia o dohode o zrážkach zo mzdy. Aj za takú krátku dobu, počas ktorej sme s našou klientkou spolupracovali sme jej dokázali zastaviť zrážky zo mzdy.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.