Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Bezúročný úver pana Dušana – ušetrené 1 262 €

Pán Dušan sa na našu spoločnosť obrátil po tom ako sa ocitol v súdnom spore so spoločnosťou Intrum Slovakia, s.r.o. o zaplatenie sumy 1262,47 € s príslušenstvom. Žalovaný – pán Dušan s nami uzatvoril 25.08.2014 Zmluvu o Správe záväzkov.

Naše oddelenie poukázalo na to, že zmluva o spotrebiteľskom úvere, ktorú náš klient uzatvoril so žalobcom neobsahuje povinné náležitosti v zmysle zákona, konkrétne RPMN. Tým pádom sa spotrebiteľský úver považuje za bezúročný a bez poplatkov.

Súd žalobu zamietol v celom rozsahu taktiež z dôvodu vznesenej námietky premlčania. Prostredníctvom spolupracujúceho advokáta sme dokázali pánovi Dušanovi ušetriť sumu 1262,47 €.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.