Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Skúsenosť pána Jindřicha – zastavenie zrážky zo mzdy

Pán Jindřich sa na nás obrátil v októbri 2017 a 04.10.2018 s nami uzavrel Zmluvu o Správe záväzkov, na základe ktorej sme mu prostredníctvom spolupracujúceho advokáta zabezpečili vypracovanie žaloby na spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. o návrh na nariadenie neodkladného opatrenia.

Krajský súd v Trnave rozhodol v prospech nášho klienta a uložil žalovanému povinnosť zdržať sa výkonu práva na zrážky zo mzdy, vyplývajúceho z Dohody o zrážkach zo mzdy uzavretej medzi žalobcom a žalovaným. Súd taktiež priznal pánovi Jindřichovi nárok na náhradu trov odvolacieho konania v plnom rozsahu. Spolupracujúcemu advokátovi sa podarilo zastaviť zrážky zo mzdy vo výške 123,98 € mesačne.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.