Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Oddlženie pani Martiny pomocou osobného bankrotu

Pani Martina je našou klientkou len krátko. Naša vzájomná spolupráca začala v máji v roku 2018. Avšak aj za tak krátky čas sme jej dokázali pomoci a jej život sa konečne začal uberať tým správnym smerom. Prečítajte si náš rozhovor s pani Martinou a dozviete sa viac o tom, prečo je osobný bankrot niekedy tým správnym riešením.

Na našu spoločnosť ste sa obrátili v máji 2018 s prosbou o pomoc pri riešení osobného bankrotu. Ako ste sa dostali do tejto situácie?

Predtým ako som sa zamestnala tam kde pracujem teraz, kde mám lepší príjem, že by sa to ako tak dalo splácať, som pracovala na polovičný úväzok, kde som to platiť nezvládala. Bola som rada, že som zaplatila nájomné aby sme mali kde s deťmi býval. Dostala som sa do toho skrz to, že som si brala pôžičku, ktorú som nebola schopná splácať práve kvôli nízkemu príjmu. O zamestnanie som následne kvôli zdravotným dôvodom prišla. Keď som si našla zamestnanie s lepším príjmom, už toho bolo veľa a pokiaľ som nechcela prísť aj o strechu nad hlavou a o všetko čo máme tak som musela podstúpiť osobný bankrot. 

Na začiatku našej spolupráce ste mali záväzky voči veritelom, z ktorých strany Vám hrozila exekúcia. Teraz ste len na začiatku riešenia bankrotu, pociťujete zmenu Vašej finančnej situácie?

Určite áno. Všetky moje dlžoby idú automaticky do bankrotu a som od nich odbremenená, takže môžem deťom kúpiť viac než predtým, môžem si viac dovoliť a nemusím otáčať každý cent aby som mala aspoň na chlieb pre deti a na strechu nad hlavou.

Naše oddelenie Vám zabezpečilo administratívnu službu, spočívajúcu v príprave podkladov na osobný bankrot. Ako to bolo pre Vás nápomocné? Zvládli by ste to vyriešiť aj bez našej pomoci?

Skôr by som povedala, že by som to sama nezvládla. Veľmi mi tu pomohli, povedali mi, čo všetko mám priniesť, aké doklady budem potreboval, spoločne sme to vypísali. Pre mňa to bola veľká pomoc.

Ako sa zmenil Váš život po začatí riešenia problémov so zadlžením?

Určite áno, veľmi sa zmenil.

Odporučili by ste riešenie zadlženia prostredníctvom našej spoločnosti?

Samozrejme áno, odporučila by som. Každému koho stretnem a bude v takej situácii ako som ja, odporučím mu oddlžovaciu spoločnosť a takýto spôsob riešenia problémov.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.