Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Skúsenosť pani Angeliky – zastavenie zrážok zo mzdy

Pani Angelika sa obrátila na nás so žiadosťou o pomoc pri riešení jej problémov s dlhmi. Pre pani Angeliku bol najvhodnejší náš produkt Správa záväzkov a dňa 29.10.2012 s nami podpísala Zmluvu o Správe záväzkov. spoločnosť PROFI CREDIT si od zamestnávateľa pani Angeliky nárokovala na zrážky zo mzdy v súvislosti s dvoma Zmluvami o revolvingovom úvere, ktoré s ňou naša klientka uzatvorila. V prípade prvej zmluvy si nárokovala na celkovú sumu 721,15 € a v súvislosti s druhou zmluvou na sumu 2 080,53 €.

Na základe prípravy nášho spolupracujúceho advokáta pre klientku, Okresný súd rozhodol, že spoločnosť PROFI CREDIT je povinná zdržať sa výkonu práva na zrážky zo mzdy navrhovateľky v oboch prípadoch. Dôvodom bolo najmä to, že Dohoda o zrážkach zo mzdy, ktorá bola súčasnú Zmluvy o revolvingovom úvere, bola vopred predtlačený formulár a spotrebiteľ nemá možnosť dosiahnuť zmenu v návrhu, nemôže vyjednávať a môže tento návrh buď prijať alebo neprijať a zmluvu neuzavrieť.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.