Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Bonato – skúsenosť pani Anny

Spoločnosť Pohotovosť, s.r.o. žalovala našu klientku pani Annu o zaplatenie sumy 169,34€. Okresný súd v Michalovciach túto žalobu zamietol, nakoľko z vykonaného dokazovania mal za preukázané, že zmluva uzavretá účastníkmi konania obsahuje viaceré dojednania, ktoré sú pre spotrebiteľa – žalovanú nevýhodnejšie než ako to upravuje zákon.

Spoločnosť Pohotovosť, s.r.o. sa voči tomuto rozsudku odvolala na Krajský súd, ktorý rozhodol v prospech našej klientky a rozsudok Okresného súdu potvrdil. Stranám sporu nepriznal náhradu trov odvolacieho konania. Aj vďaka nášmu spolupracujúcemu advokátovi, ktorého sme klientke poskytli, sa jej tento spor podarilo vyhrať a ušetriť tak takmer 170€.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.