Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Prečítajte si rozhovor pani Eriky, ktorá musela prekonať strastiplnú cestu, pokiaľ sme ju oddlžili.

Prečítajte si rozhovor pani Eriky, ktorá musela prekonať strastiplnú cestu, pokiaľ sme ju oddlžili.

Na našu spoločnosť ste sa obrátili tento rok v Novembri, s prosbou o pomoc pri riešení osobného bankrotu, ako ste sa do tejto situácie dostali?

Veľmi ťažko, zo začiatku sme potrebovali peniaze, prvýkrát som sa rozviedla a išlo to dolu vodou. Mala som dve deti a odišli sme do prenájmu a tam to už išlo potom, že, fakt bolo treba peniaze. Tak som si požičiavala, boli to aj nebankovky, potom som zostala nezamestnaná, takže sa to nedalo platiť, takže som zostala úplne bez peňazí a nešlo mi to nijako, absolútne. Našla som si po par rokoch priateľa, a s tým sme mali teraz toto dieťa, žiaľ zo zdravého sa stala autistka, takže som doma na opatrovateľskom a z toho sa to vôbec nedá absolútne.

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Od bývalého manžela.

Je náš klient?

Áno, áno.

On tiež prešiel osobným bankrotom?

Áno, prechádza teraz.

Na začiatku našej spolupráce, tam ste mali záväzky, mali ste aj exekúcie, teda máte ešte, ako sa zmenil Váš život po začatí spolupráce s nami, ako to zatiaľ vnímate?

Prístup je korektný, môžem povedať, to som veľmi spokojná, aj nám bolo všetko vysvetlené. Ako sa to zmenilo? No, tajne dúcham, že sa to podarí a vyjde mi ten bankrot. Fakt, že táto malej choroba si odnáša strašne veľa, to sa nedá, to si nikto nevie ani predstaviť, kto to doma nemá.

Čo od toho očakávate ako sa zmení Váš život, keď už budete finálne oddlžená?

Nebudem v strese, hlavne, že kedy príde exekútor, kedy čo zoberie. Naozaj byť nonstop stres, dosť stresu mame takto s tou malou. Čo sa zmení? Asi nič, akurát ten stres, nič iné by sa asi nezmenilo.

Na to opatrovateľské Vám siahajú exekútori?

Nie to nemôžu, ale splácam po 10 Eur, boli takí niektorí exekútori, že už mi sem chceli prísť, len som proste napísala, že v akom stave je malá a ako sa tu mame, tak boli ochotní, že na splátky, a dali po 10 Eur a to som splácala.

Odporučili by ste našu spoločnosť aj ďalej iným ľuďom?

Samozrejme, pravdaže, keby som poznala, tak akože automaticky, nemám s tým problém. Horšie je, že už nemáme nikoho no, proste, kvôli malej sa nám dosť známych a priateľov, čo sme zistili otočilo chrbtom. Dokonca vlastná rodina, to je to horšie. Ja som povedala, na každého príde, takže nám nepomôže nikto, my sme aj veľakrát pomohli a aj tak nič, tak musíme si sami, inak sa to nedá a fakt, že som spokojná s touto spoločnosťou.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.