Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Milan nemusí vrátiť veriteľovi 3 925€ – skúsenosť s Bonato

Pán Milan sa na našu spoločnosť obrátil v októbri 2013 s prosbou o pomoc s jeho dlhmi a s jeho ťažkou životnou situáciou.

Po uzavretí Zmluvy o Správe záväzkov sa začala naša vzájomná spolupráca. Na základe tejto zmluvy sme pánovi Milanovi zanalyzovali všetky jeho zmluvy s veriteľmi. Pán Milan mal na začiatku štyroch veriteľov. S tromi veriteľmi sa nám podarilo dohodnúť na nižších splátkach a dlžná suma bola uhradená v plnom rozsahu.

Posledný štvrtý veriteľ od pána Milana požadoval 3 925,74€. Neustále ho bombardovali telefonátmi a došlo aj na vyhrážky či už zo strany veriteľa alebo zo strany vymáhačskej spoločnosti. Obával sa, že mu siahnu na dôchodok, ktorý si koncom roka 2017 začal vybavovať.

Pánovi Milanovi sme prostredníctvom spolupracujúceho advokáta zabezpečili prípravu žaloby o vydanie bezdôvodného obohatenia, kde sa mu podarilo v súdnom konaní dohodnúť na uzatvorení mimosúdnej dohody. Pán Milan už nemusí vrátiť veriteľovi 3 925,74 € a veriteľ mu ešte musí vrátiť 316 € a do zaslúženého dôchodku išiel s čistým štítom.

Príbeh o tom ako sa pán Milan dostal do tejto neľahkej životnej situácie a ako sa s našou pomocou dostal z nej von nájdete v našom videu.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Následujúci pracovný deň sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme najvýhodnejší variant oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.