Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Zastavenie zrážok zo mzdy – skúsenosť pána Ladislava

Pán Ladislav sa na nás obrátil v roku 2018 a  09.04.2018 s nami uzavrel Zmluvu o Správe záväzkov. Spoločnosť BENCONT COLLECTION, a.s. a náš klient pán Ladislav viedli súdny spor o nariadenie neodkladného opatrenia. Spoločnosť BENCONT COLLECTION, a.s. si od zamestnávateľa pána Ladislava nárokovala zrážky zo mzdy v celkovej výške 2 167,11 €.

Tak ako aj v predchádzajúcich prípadoch, právo bolo na strane nášho klienta a Okresný súd v Rožňave nariadil spoločnosti zdržať sa výkonu práva na zrážky zo mzdy. Mnoho ľudí nevie ako má postupovať v prípadoch, keď im veriteľ siahne na plat. Preto neváhajte a kontaktujte nás. Urobíme všetko čo je v našich silách, aby sme Vám s touto situáciou vďaka nášmu spolupracujúcemu advokátovi pomohli tak ako pánovi Ladislavovi.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.





    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.