Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Bonato – skúsenosť pána Ladislava

Náš klient pán Ladislav sa žalobou voči spoločnosti AB 2 B.V. domáhal zaplatenia sumy 981,58 € s príslušenstvom titulom bezdôvodného obohatenia sa na jeho úkor. Podaná žaloba našim spolupracujúcim advokátom bola odôvodnená tým, že Okresný súd Komárno v inom konaní určil, že úver poskytnutý spoločnosťou Home Credit Slovakia, s.r.o. je bezúročný a bez poplatkov.

Náš klient si teda uplatnil nárok na sumu, ktorú veriteľovi uhradil a ktorá prevyšovala sumu poskytnutej istiny a nárok na zaplatenie sumy úroku z omeškania z dlžnej sumy. Okresný súd v Komárne rozhodol, že žalovaný je povinný zaplatiť nášmu klientovi sumu vo výške 981,58 € spolu s úrokom z omeškania vo výške 5% zo sumy 981,58 € od 26.7.2017 do zaplatenia, to všetko do troch dní od právoplatnosti rozsudku. Nášmu klientovi súd priznal právo na náhradu trov konania v rozsahu 100%.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.