Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

„Určite som odporúčal kamarátom, nech to vyskúšajú, že radšej budú oddlžení hneď!“ – oddlžený klient pán Erik

Názov videa je veľavravný, náš ďalší klient pán Erik, to povedal jasne. Ešte nedávno mal plnú hlavu dlhov a starostí, no po 6 mesiacoch pod našimi krídlami ostal s úsmevom na tvári a bez dlhov.

Na našu spoločnosť ste sa obrátili v Apríli 2019 s prosbou o pomoc pri riešení vašich finančným problémov. Povedzte nám ako ste sa do týchto ťažkostí dostali?

Veril som bývalej, mala platiť to čo nemala, respektíve to čo neplatila a ja som o ničom nevedel. Ja som pracoval v Čechách, 2 roky. Vrátil som sa po dvoch rokoch, nakoniec prišli exekúcie a nedopatrením svojim, že verím druhým, že budú platiť to čo neplatili, žiaľbohu. Lepšie veriť sebe, platiť si sám a mať istotu.

Ako ste sa dozvedeli o spoločnosti BONATO?

Na Facebooku. Na Facebooku som pozeral, čo a ako. Keď som videl inzeráty, že oddlžovacia kancelária je možnosť sa oddlžiť a podobne. Napísal som správu, hneď ma kontaktovali na druhý deň, šiel som za špecialistom, tak sme sa porozprávali a tak vlastne.

Naša kolegyňa Vám volala ohľadne Vášho úplného oddlženia, aký to bol pocit?

Parádny. Parádny, lebo konečne ako exekúcie mi strhávali strašne veľa. Snažil som sa robiť čo sa dalo, ale strhávali mi jednoducho pomaličky všetko z výplaty. Mne ostávalo na mesiac z výplaty 150 Euro, z čoho sa žiť nedá. Bol som strašne rád, že si konečne môžem už dovoliť niečo pre seba, niečo kúpiť aj na malého, do auta, proste všelijaké veci na seba. Konečne platiť si to čo mám a nespoliehať sa, že mama mi požičia, že: „daj mi na cestu“, som si pripadal ako úplný chudák, pýtať si peniaze.

Čo sa pre Vás aktuálne zmenilo po oddlžení?

Rapídne veľa toho, rapídne veľa. Mame splácam svoje dlhy, čo som jej dlžný. Ja som bol vyslovene spokojný.

Ako vnímate našu spoluprácu?

Celkovo obraz, bola dobrá spolupráca. Ja som bol aj na tej právnej pomoci, ako bezplatnej právnej pomoci. Tam mi povedali, že by sa to dalo riešiť, dali mi papiere, „to si vypíšte“ a to bolo všetko čo mi povedali. Žiadne vysvetlenie, že kde čo a ako. Spolupráca s právnikom bola vynikajúca, vážne mi poradil, všetko čo mám porobiť, kde mám napísať, kde mám behať. Ja som bol vyslovene spokojný. Na tej bezplatnej právnej pomoci, nič absolútne, žiadna debata.

Odporučili by ste našu spoločnosť?

Určite, určite. Ja som ju odporučil aj kamarátovi, lebo tiež by niečo chcel riešiť, tak som mu ju odporučil, lebo tam sa čakalo na tej bezplatnej právnej pomoci, ja som dostal termín o trištvrte roka. Povedali mi, príďte vtedy s vypísanými papiermi, to je všetko, nič viac, žiadna komunikácia naďalej, ani žiadne rady. Ja som s právnikom vyslovene spokojný, čo mi poradil. Spolupráca, prístup k ľuďom, musím pochváliť. Ja som bol výnimočne spokojný, že niečo takéto je. Na tej právnej pomoci som čakal niečo podobné, no žiaľbohu bol to pravý opak.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.