Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Chcel pomôcť svojej priateľke, no nakoniec sám skončil s veľkými dlhmi – oddlžený klient pán Matej

Náš ďalší oddlžený klient pán Matej chcel pomôcť svojej priateľke počas jej marodky, no množstvo vzatých úverov bolo na neho moc, až tak, že ich už nedokázal splácať a potreboval odbornú pomoc. Ako sa k nám dostal, ako sa radoval a ako to celé dopadlo sa dozviete v článku nižšie.

Na našu spoločnosť ste sa obrátili s prosbou o pomoc pri riešení vašich finančným problémov. Povedzte nám ako ste sa do týchto ťažkostí dostali?

Ježiš mária, to je dlhá história, cez pani som sa tam dostal. Ona maródovala dlho a nedostávala nič vyše roka. Tak ja som si nabral také úvery od tých nebankoviek, tí dávali a aj ponúkali viac. Tak to dopadlo, ako to dopadlo a potom som to už nevládal splácať.

Ako ste sa dozvedeli o spoločnosti BONATO?

Na internete, ale videl som aj reklamu, myslím aj v týchto novinkách, tieto považskobystrické novinky, aj tam to bolo. Bolo o nej dosť tak vedieť.

Naša kolegyňa Vám volala ohľadne Vášho úplného oddlženia, aký to bol pocit?

To bol pocit taký úžasný, že som si dal za jeden, za dva, od radosti. Poviem tak ako je, no je to tak, tak čo, som si švihol.

Čo sa pre Vás aktuálne zmenilo po oddlžení?

Po tom schválení lepšie spím, jasná vec, Vianoce budú také pokojnejšie, nebude také napätie ako predtým. Určite sa toho zmenilo dosť.

Čo by ste odporučili zadlženým ľuďom, ktorí odkladajú riešenie svojich dlhov.

No nech vás navštívia čo najskôr, pretože neviem či už od 1.1. to má byť o niečo sprísnené som čítal na Facebooku včera, že podmienky sú tam trošku sprísnené, neviem či musí rok platiť exekúcia a potom môže ísť k vám do Bonata, požiadať o ten bankrot. Viem, že to sprísnili od 1.1.

Ako vnímate našu spoluprácu?

Ja som spokojný, keď to takto dopadlo, určite som spokojný.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.