Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Zastavenie zrážok zo mzdy – skúsenosť pani Jolany

Pani Jolana s nami uzatvorila Zmluvu o správe záväzkov dňa 06.10.2017 a na základe tejto zmluvy sme riešili ďalšie z mnohých prípadov zastavenia zrážok zo mzdy, ktoré si neoprávnene nárokoval veriteľ. Tentokrát to bola spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, ktorá sa na zamestnávateľa našej klientky obrátila so žiadosťou o vykonávanie zrážok zo mzdy v celkovej výške 3 322,09 €.

Okresný súd v Nových Zámkoch vďaka nášmu spolupracujúcemu advokátovi rozhodol v prospech pani Jolany a nariadil neodkladné opatrenie, ktorým odporcovi uložil povinnosť zdržať sa použitia Dohody o zrážkach zo mzdy, ktorá bola súčasťou Zmluvy o spotrebiteľskom úvere. Aj tento prípad poukazuje na to, že nie je nutné len ticho sedieť a tolerovať kroky Vášho veriteľa. Spolu s nami sa to dá – pani Jolane sme vďaka nášmu spolupracujúcemu advokátovi pomohli ubrániť jej plat, na ktorý tvrdo pracovala celý mesiac.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.