Ste zadlžený a neviete si rady? Dohodnite si schôdzku
Alebo nám zavolajte
bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Úspechy

Vrátené bezdôvodné obohatenie

Spoločnosť Pohotovosť vymáhala pohľadávku od našej klientky, spolupracujúci advokát jej pomohol vypracovať žalobu a v súdnom konaní po takmer 3 rokoch sa advokátovi pre našu klientku podarilo vymôcť bezdôvodné obohatenie vo výške 1090 eur.

Ušetrených viac ako 2000 Eur

Voči klientovi podala spoločnosť HOME Credit Slovakia a.s. žalobu o zaplatenie 2 243,64 Eur. Zo strany spolupracujúceho advokáta boli vypracované podania, na základe ktorých súd žalobu zamietol. Klientovi sme so spolupracujúcim advokátom pomohli ušetrili 2 243,64 Eur.

Zastavenie zrážok zo mzdy

Obchodná spoločnosť BNP Paribas Personal Finance SA začala klientovi vykonávať zrážky zo mzdy. Po prevzatí právneho zastúpenia náš spolupracujúci advokát podal návrh na nariadenie neodkladného opatrenia, ktorým Okresný súd Martin zastavil zrážky zo mzdy. Klientovi advokát ušetril v rodinnom rozpočte 220 Eur mesačne, pretože zrážky zo mzdy boli vykonávané v rozpore so zákonom.

Manželia s vyhratým súdnym sporom o viac ako 7000 Eur

Veriteľ podal na našich klientov žalobu, v rámci ktorej sa domáhal dlžnej sumy vo výške 7 318,03 Eur s príslušenstvom. Klientovi sme sprostredkovali právne zastúpenie prostredníctvom spolupracujúceho advokáta, ktorý po prevzatí právneho zastúpenia zaslal na súd vyjadrenie k žalobe, po ktorom veriteľ zobral žalobu späť a konanie zastavil. Klientom, v tomto prípade manželom Marcelovi a Veronike sme ušetrili 7 318,03 Eur.   Pomohli... Read more »

Spolupracujúci advokát ušetril klientovi v rodinnom rozpočte sumu vo výške viac ako 200 Eur.

Veriteľ požiadal zamestnávateľa nášho klienta listom zo dňa 10.03.2020 o vykonávanie zrážok zo mzdy, klientovi sme odporučili spolupracujúceho advokáta, ktorý po prevzatí právneho zastúpenia podal na Okresný súd Žilina celkovo 4 návrhy na zastavenie zrážok zo mzdy. Okresný súd Žilina zastavil celkovo 4 zrážky zo mzdy, posledné Uznesenie o zastavení zrážok zo mzdy bolo z 29.04.2020. Spolupracujúci advokát ušetril... Read more »

Darček od spokojného klienta pána Jána.

Vždy nás poteší malá pozornosť a poďakovanie od našich klientov. Tento balíček nám prišiel od nášho klienta Jána, ktorého môžete poznať z našich videí a ktorému sme pomohli s jeho ťažkou finančnou situáciou.. Veľmi pekne ďakujem za takúto správu, peniaze došli, sľúbená čokoláda, dajte si kávičku tam a ja doma. S pozdravom

Školíme sa, aby sme Vám prinášali stále lepšie a kvalitnejšie služby.

V sobotu 31.8.2019 sa stretol ten najlepší tím oddlžovacích špecialistov na Slovensku, aby sa posunul ešte o krok ďalej vo svojich znalostiach v oblasti pomoci zadlženým ľuďom. Preberali sa nové postupy, techniky a systém komunikácie s klientmi tak, aby mohli podávať čo najlepší servis tým, ktorí s prosbou o pomoc zavítajú do ich kancelárií. Školenie... Read more »

BONATO …symbol pomoci, sa stalo Dôveryhodnou firmou v roku 2019!

A je to oficiálne! BONATO …symbol pomoci, sa stalo Dôveryhodnou firmou v roku 2019! Ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru, budeme robiť všetko pre to aby sme si našu dôveryhodnosť udržali aj do ďalších rokov! Certifikát Dôveryhodná Firma je priznaný firmám, ktoré sa môžu pochváliť tým, že nemajú negatívne ohlasy od svojich klientov a obchodných partnerov. Certifikačný... Read more »

Deň otvorených dverí v BONATO 1.6.2019

1.6.2019 sa konal na centrále BONATO 0. ročník Dňa otvorených dverí pre všetkých zamestnancov a priateľov. Pri tejto príležitosti sa konal aj Medzinárodný deň detí. Návštevníci si mali možnosť prejsť a prezrieť priestory firmy a tak nasať atmosféru, v ktorej v BONATO pracujeme. Okrem toho sme si všetci spoločne užili krásny slnečný deň, program bol... Read more »

Finančná gramotnosť na Slovensku II

Pred nami je ďalší týždeň a spolu s ním je tu aj vysvetlenie ďalších piatich pojmov. Pamätáte si ešte o čom sme písali minulý týždeň? Zamerali sme sa na úplne základné pojmy z oblasti financií a dnes v nich budeme pokračovať.

Finančná gramotnosť na Slovensku

Tempo zadlžovania Slovákov patrí k najrýchlejším v Európe. Spolu so zadlženosťou sa úmerne zvyšuje aj počet exekúcií a osobných bankrotov. Jedným z hlavných dôvodov je nedostatočná finančná gramotnosť a taktiež atraktívne, no zároveň väčšinou klamlivé ponuky spoločností. Často krát sa stáva, že práve vďaka „lákavej“ pôžičke sa človek dostane do veľkých problémov. Bežný človek len... Read more »


Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.*
Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.