Ste zadlžený a neviete si rady? Dohodnite si schôdzku
Alebo nám zavolajte
bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Povedali o nás

Prinášame Vám ďalší rozhovor s pani Emíliou, ktorá sa stala našou klientkou v októbri 2017. Nemala v živote šťastie na ľudí okolo seba a tak sa dostala do veľkých problémov.

Prečítajte si rozhovor pani Eriky, ktorá musela prekonať strastiplnú cestu, pokiaľ sme ju oddlžili.

Pani Martina je našou klientkou len krátko. Naša vzájomná spolupráca začala v máji v roku 2018. Avšak aj za tak krátky čas sme jej dokázali pomôcť a jej život sa konečne začal uberať tým správnym smerom.

Nie všetci klienti chcú robiť dlhší rozhovor, avšak súhlasili se zverejnením ich úspechov pri spolupráci s našou spoločnosťou. Pozrite sa na príklady vyhratych súdnych sporov.

Oddlženie našej klientky – pani Kataríny

Našou ďalšou klientkou je aj pani Katarína z okresu Nitra. Pani Kataríne, ktorú v živote zastihol ťažký osud, sme pomáhali s osobným bankrotom. Veríme, že práve osobný bankrot jej pomôže postaviť sa znova na vlastné nohy a zbaviť sa dlhov.

Osobný bankrot nášho klienta – Svätopluka

Niečo o svojom živote a o tom, prečo sa rozhodol pre osobný bankrot, nám porozprával aj pán Svätopluk z Nitry. Prečítajte si jeho rozhovor s nami!

Skúsenosť pani Zuzany – ušetrených 10 000 €

Pani Zuzana sa na nás obrátila s prosbou o pomoc pri riešení jej záväzkov voči veriteľom a dňa 26.6.2017 podpísali s nami spolu s manželom Zmluvu o Správe záväzkov. Spoločne s naším právnym oddelením sa nám podarilo ušetriť klientom krásnu sumu takmer 10 000 €.

Skúsenosť paní Evy – zastavenie zrážky zo mzdy

Okresný súd v Kežmarku rozhodol v prospech našej klientky a nariadil spoločnosti EOS KSI Slovensko, s.r.o. povinnosť zdržať sa akéhokoľvek použitia zmluvného ustanovenia o dohode o zrážkach zo mzdy.

Skúsenosť pana Jindřicha – zastavenie zrážky zo mzdy

Krajský súd v Trnave rozhodol v prospech nášho klienta a uložil žalovanému povinnosť zdržať sa výkonu práva na zrážky zo mzdy, vyplývajúceho z Dohody o zrážkach zo mzdy uzavretej medzi žalobcom a žalovaným.

Bezúročný úver pana Dušana – ušetrené 1 262 €

Pán Dušan sa na našu spoločnosť obrátil po tom ako sa ocitol v súdnom spore so spoločnosťou Intrum Slovakia, s.r.o. o zaplatenie sumy 1262,47 € s príslušenstvom. Na súde sme poukázali na to, že zmluva o spotrebiteľskom úvere, neobsahuje povinné náležitosti v zmysle zákona. Tým pádom sa spotrebiteľský úver považuje za bezúročný a bez poplatkov.

Zastavenie zrážok zo mzdy – skúsenosť pani Jolany

Pani Jolana s nami uzatvorila Zmluvu o správe záväzkov dňa 06.10.2017 a na základe tejto zmluvy sme vyriešili ďalší z mnohých prípadov zastavenia zrážok zo mzdy, ktoré si neoprávnene nárokoval veriteľ. Tentokrát to bola spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA.