Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Povedali o nás

Náš ďalší klient pán František si v minulosti preskákal všetkým možným nakoľko podnikal v oblasti, ktorá vie človeka pohltiť. Pozrite sa s nami, čo to bola za oblasť a ako sa z toho nakoniec dostal

Názov videa je veľavravný, náš ďalší klient pán Erik, to povedal jasne. Ešte nedávno mal plnú hlavu dlhov a starostí, no po 6 mesiacoch pod našimi krídlami ostal s úsmevom na tvári a bez dlhov.

Naša klientka pani Emília sa nechala členmi svojej rodiny zatiahnuť do dlhom kvôli oprave rodinného domu. Tak ako to už často býva, spoliehala sa, že sa na splácaní úveru budú podieľať tí členovia rodiny, ktorí ju presvedčili aby do toho s nimi išla. Stal sa pravý opak a nakoniec to všetko ostalo na jej pleciach. Do toho všetkého prišli zdravotné problémy, dlhodobá PNka a nakoniec aj strata zamestnania.

Manželia, ktorí mali síce nízke pôžičky no vysoké úroky, sú už tiež z toho vonku – video

Naši ďalší klienti, manželia, ktorí si vzali síce nízke pôžičky na stavbu domu no nečakali, že budú mať také úroky, ktoré sa vyšplhali až na niekoľko tisíc Eur. Pod tlakom listov od veriteľov a po odporúčaní kolegu z práce sa dostali až k nám. Pozrite sa na to, ako sa z tejto situácie dostali...

Klient Ján – nemusel platiť 1880€ a ešte získal 510€

Pána Jána veriteľ neustále kontaktoval a následne ho otravovala vymáhačská agentúra. Táto spoločnosť dala na pána Jána žalobu a na súde sa domáhali, aby im zaplatil 1880,84 €.
Na základe našich podaní, ktoré sme pre pána Jána vypracovali, veriteľ stiahol žalobu a súd konanie zastavil.

Odvrátenie hrozby exekúcie – pán Róbert

Pán Róbert pracoval dlhé roky ako šéfkuchár v reštaurácii, mal dobré zázemie a vždy sa vedel postarať o svoju manželku a syna. Jeden rok sa ale stalo čo nečakal. Ochorel na chrbticu a už ďalej nemohol vykonávať svoju obľúbenú prácu šéfkuchára. Prišiel o prácu a začal sa nešťastný kolotoč.

Ján – dlhoročná skúsenosť s Bonato

Spoločnosť Pohotovosť, s.r.o. žalovala nášho klienta pána Jána o zaplatenie sumy 75,77€ s príslušenstvom a trovami konania. Medzi naším klientom a spoločnosťou Pohotovosť došlo k uzatvoreniu zmluvy, na základe ktorej mu bol poskytnutý spotrebiteľský úver.

Vladimír – skúsenosť s Bonato

Pán Vladimír sa na našu spoločnosť obrátil v auguste 2018 s prosbou o pomoc pri riešení osobného bankrotu. So svojou priateľkou si v minulosti kupoval byt, ktorý musel zariadiť. Práve na to si vzal úver. V dôsledku nepriaznivých okolností však prišiel o prácu a úver ďalej nezvládal pravidelne splácať.

Odvážna a priebojná klientka pani Mária a jej silný príbeh k oddlženiu

Pani Mária je ďalšou našou oddlženou a spokojnou klientkou, ktorá nechcela byť na videu zverejnená a ktorá podľa jej slov nemala na ružiach ustlané a musela sa od skorého veku postaviť na vlastné nohy aj s jej niekdajším manželom...

Chcel pomôcť svojej priateľke, no nakoniec sám skončil s veľkými dlhmi – oddlžený klient pán Matej – video

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.