Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Klient Ján – nemusel platiť 1880€ a ešte získal 510€

Pán Ján sa na našu spoločnosť obrátil v júni 2016, aby sme mu pomohli so záväzkom u jeho nepríjemného veriteťa.

Po uzavretí Zmluvy o Správe záväzkov sa začala naša vzájomná spolupráca. Pána Jána veriteľ neustále kontaktoval a následne ho otravovala vymáhačská agentúra. Táto spoločnosť dala na pána Jána žalobu a na súde sa domáhali, aby im zaplatil 1880,84 €.

Na základe podaní spolupracujúceho advokáta, ktorých vypracovanie sme pre pána Jána zabezpečili, veriteľ stiahol žalobu a súd konanie zastavil.

Veriteľovi to však nestačilo a nášho klienta naďalej otravoval, posielali mu domov listy a pán Ján prijímal nepríjemné telefonáty. Keď nás pán Ján informoval o týchto skutočnostiach, veriteľa sme požiadali o ukončenie procesu vymáhania. Nakoniec to dopadlo tak, že veriteľ musel nášmu klientovi pánovi Jánovi vrátiť sumu 510€ a konečne si mohol vydýchnuť, pretože telefonáty skončili a dali mu pokoj.

Pán Ján je skutočným dôkazom toho, že naozaj sa dá zažiť úľavu od dlhov s pomocou BONATO s.r.o.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Následujúci pracovný deň sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme najvýhodnejší variant oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.