Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Ťažký príbeh pani Emílie so šťastným koncom

Naša klientka pani Emília sa nechala členmi svojej rodiny zatiahnuť do dlhom kvôli oprave rodinného domu. Tak ako to už často býva, spoliehala sa, že sa na splácaní úveru budú podieľať tí členovia rodiny, ktorí ju presvedčili aby do toho s nimi išla. Stal sa pravý opak a nakoniec to všetko ostalo na jej pleciach. Do toho všetkého prišli zdravotné problémy, dlhodobá PNka a nakoniec aj strata zamestnania. Bolo toho na ňu tak veľa, až sa rozhodla rozpredávať majetok, ktorý mala, aby mohla prežiť. Vďaka tomu, že nás objavila v letáku sa začal dlhý kolobeh a proces oddlžovania. Pozrite si vo videu ako to s ňou nakoniec dopadlo.

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Následujúci pracovný deň sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme najvýhodnejší variant oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.