Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Odvrátenie hrozby exekúcie – pán Róbert

Pán Róbert pracoval dlhé roky ako šéfkuchár v reštaurácii, mal dobré zázemie a vždy sa vedel postarať o svoju manželku a syna. Jeden rok sa ale stalo čo nečakal. Ochorel na chrbticu a už ďalej nemohol vykonávať svoju obľúbenú prácu šéfkuchára. Prišiel o prácu a začal sa nešťastný kolotoč.

Z rodinného rozpočtu mu už nezostávalo na splácanie svojich záväzkov a veritelia sa začali ozývať. Pán Róbert s manželkou hľadali riešenia kade tade po internete, v rôznych poradňach, chceli sa sami dohodnúť s veriteľmi, no veritelia nikdy na ich dohodu nepristúpili a hrozilo, že prídu o svoj rodinný dom.

Keďže už nevedeli ako ďalej a právnika si nemohli dovoliť, obrátil sa na nás pán Róbert v januári roku 2015, aby sme mu pomohli s jeho neľahkou životnou situáciou a uzavreli sme spolu Zmluvu o Správe záväzkov. Na základe tejto Zmluvy, spolupracujúci advokát zanalyzoval všetky záväzky pána Róberta a začali sme podnikať kroky. S niekoľkými veriteľmi sa nám podarilo dohodnúť na nižších splátkach, tak aby boli pre pána Róberta únosnejšie.

Pre pána Róberta sme prostredníctvom spolupracujúceho advokáta zabezpečili prípravu žaloby o zrušenie rozhodcovského rozsudku a na základe tejto žaloby súd návrh prijal a rozsudok zrušil. Pán Róbert nemusel zaplatiť veriteľovi ďalších 187€.

Pánovi Róbertovi hrozila exekúcia na dom a doručili mu platobný rozkaz. Prostredníctvom spolupracujúceho advokáta bol podaný na príslušný odpor na základe platobného rozkazu. V súdnom konaní bol klient úspešný a sud zamietol žalobu v celom rozsahu.

Náš klient pán Róbert ešte nie je úplne na konci svojho oddlženia, ale postupnými krokmi a so vzájomnou spoluprácou môže pán Róbert so svojou rodinou pokojne spávať, pretože vedia, že sa na BONATO s.r.o. vždy môžu spoľahnúť a nakoniec dospejeme do úspešného konca – úplného oddlženia.

 

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Následujúci pracovný deň sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme najvýhodnejší variant oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.