Ste zadlžený a neviete si rady? Dohodnite si schôdzku
Alebo nám zavolajte
bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Povedali o nás

Pán Matej sa na nás obrátil so žiadosťou o riešenie jeho exekúcie.
My sme ho vzali pod naše krídla a on už v tejto chvíli patrí medzi klientov, ktorí sú úplne bez dlhov a celí šťastní, že si môžu svoje peniaze konečne užívať.

Odvrátenie hrozby exekúcie – pán Róbert

Pán Róbert pracoval dlhé roky ako šéfkuchár v reštaurácii, mal dobré zázemie a vždy sa vedel postarať o svoju manželku a syna. Jeden rok sa ale stalo čo nečakal. Ochorel na chrbticu a už ďalej nemohol vykonávať svoju obľúbenú prácu šéfkuchára. Prišiel o prácu a začal sa nešťastný kolotoč.

Svätopluk – skúsenosť s Bonato

Naším ďalším spokojným klientom je pán Svätopluk, ktorý kvôli nevydarenému manželstvu figuroval ako spoludlžník vo veľkom počte úverových zmlúv. Zadlžený je 7 rokov a hrozí mu niekoľko exekúcií. V roku 2018 sa táto situácia stala pre neho neúnosnou. Má 3 vyživovacie povinnosti, platí nájom za bývanie a prakticky všetky náklady spojené s chodom domácnosti.

Katarína – skúsenosť s Bonato

Našou ďalšou klientkou je aj pani Katarína z okresu Nitra. Pani Kataríne, ktorú v živote zastihol ťažký osud, sme pomáhali s osobným bankrotom. Veríme, že práve osobný bankrot jej pomôže postaviť sa znova na vlastné nohy a zbaviť sa dlhov.