Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Trápia Vás nasledujúce problémy?
Máme pre Vás riešenie.

Nedokážete splácať vysoké splátky?

Ste v omeškaní so splátkami a dostávate prvé výhražné telefonáty či listy od vymáhacích agentúr? Požičať si viac nie je riešením. Obráťte sa na nás – odbornú pomoc, ktorá vám pomôže s oddlžením bez ďalších pôžičiek.

Dostali ste predvolanie na súdne pojednávanie alebo platobné rozkazy zo súdu?

Ak listy odignorujete, skončíte s exekúciou na plate alebo dôchodku. Neváhajte a skontrolujte si lehotu na odvolanie a vyjadrenie. Kontaktujte nás včas a ochránime váš majetok.

Trápi vás exekúcia, zablokované účty v bankách a zrážky zo mzdy?

Dostaňte sa zo začarovaného kruhu. Spoločne prekonzultujeme všetky možnosti, ktoré máte, a vrátime vám slobodu.

Dostaňte sa zo začarovaného kruhu. Spoločne prekonzultujeme všetky možnosti, ktoré máte, a vrátime vám slobodu.

Ak vás zasiahla exekúcia v plnej sile, nemáte čas na premýšľanie. Vďaka BONATO získate späť svoju životnú úroveň. Pomôžeme vám.

Neskrývajte sa pred problémami. Vyplňte žiadosť o oddlženie online.* Do 7 dní získate pripravenú žiadosť o poskytnutie právnej pomoci.

Neskrývajte sa pred problémami. Vyplňte žiadosť o oddlženie online.* Do 7 dní získate pripravenú žiadosť o poskytnutie právnej pomoci.

Kontaktujte nás

*Najbližší pracovný deň sa Vám ozve náš oddlžovací poradca. Dohodnete si konzultáciu zadarmo, všetko Vám vysvetlí a ihneď sa pustíme do Vášho oddlženia.

Ako funguje oddlženie fyzickej osoby BONATO?

Životné cesty každého z nás sú rôzne. V BONATO nikoho nesúdime a nevyhnutne sa nepýtame na dôvody.

Ak patríte k: zamestnaným, slobodným, bez práce, vdovcom, pracujúcim na dohodu či živnosť, beriete iba brigády, spoliehate sa na prácu v zahraničí, pomohli ste iným a teraz nemáte na splátky, píšu vám vymáhacie agentúry, dostávate návrhy na žaloby, váš účet v banke je zablokovaný, prípadne ste zistili, že exekútor chce predať váš byt; alebo ste doteraz nevedeli o ničom, lebo ste sa presťahovali a nepreberali poštu, a prenasledujú vás dlhy, obráťte sa na nás.

  1. Do 7 dní vykonáme dôkladný rozbor situácie, v ktorej sa nachádzate, a vyberieme pre vás najvýhodnejší spôsob Oddlženia BONATO.
  2. Situáciu a vybraté riešenie s vami prekonzultujeme. Po schválení sa ihneď pustíme do strategického plánovania a príprav.
  3. Oddlžíme vás pomocou Oddlženia BONATO:
    • A. pri Osobnom bankrote pripravíme žiadosť do 7 dní a potom čakáme na schválenie – 3 až 9 mesiacov – ide o čas, ktorý neovplyvníme, pretože je v moci štátnych inštitúcií;
    • B. pri Správe záväzkov záleží na výške dlhov a výške zvolenej splátky – zaplatíte však iba toľko, koľko musíte zaplatiť podľa zákona.
  4. O priebehu riešenia situácie vás budeme pravidelne informovať. Oznámime vám, keď budete zbavení všetkých dlhov.
Oddlženie rodina Oddlženie rodina

Kto je BONATO?

Sme spoločnosť, ktorá sa zameriava výlučne na pomoc zadlženým ľuďom zvládnuť ich ťažkú situáciu s čo najmenšou ujmou.

Už od marca 2018 sa snažíme neustále vylepšovať formu pomoci zadlženým ľuďom. Vymysleli sme unikátny a exkluzívny spôsob oddlženia, ktorý sa volá Oddlženie BONATO.


Na jeho aktuálnej forme pracovali poprední advokáti, právnici a odborníci na oddlženie z BONATA. Takmer dokonalý systém oddlženia pomôže tým, ktorí si nevedia rady.

Spoločnosť BONATO s. r. o. sa stala Dôveryhodnou Firmou v rokoch 2019, 2020, 2021 a 2022. Ak sa na nás obrátite, vašu dôveru nesklameme.Certifikát Dôveryhodná Firma je priznaný firmám, ktoré sa môžu pochváliť tým, že nemajú negatívne ohlasy od svojich klientov a obchodných partnerov. Certifikačný proces je založený na dohľadávaní negatívnych recenzií na internete k danej firme.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.