Ste zadlžený a neviete si rady? Dohodnite si schôdzku
Alebo nám zavolajte
bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Oddlženie BONATO

Ste zadlžený a neviete si rady? Chodia Vám chodia listy s výzvami na zaplatenie, žaloby, exekúcie? Nemáte už na nic sílu?

Právě pro Vás jsme připravili novou komplexní službu Oddlženi BONATO.

Co je oddlženi Bonato?

Oddlženie BONATO je jedinečná služba ako pomáhame našim klientom, ktorí majú existenčné problémy, vďaka ktorým sa dostali do dlhovej špirály a nevedia si rady s touto životnou situáciou. Často im nezostáva dostatok peňazí na zabezpečenie základných životných potrieb ako je jedlo, bývanie a oblečenie. Sú pod veľkým tlakom veriteľov a exekútorov. Majú zablokované účty v bankách, zrážky zo mzdy, exekúcie na nehnuteľnostiach a tým razantne znížený príjem.

Oddlženie BONATO je pomoc našim klientom zastaviť ich dlhovú špirálu a vrátiť ich späť do normálneho života, kde si budú môcť zase zarábať na dôstojné živobytie tak, aby nemali strach zdvihnúť telefón neznámemu číslu, bez strachu vyberať poštovú schránku a hlavne aby nemali strach o svoje prežitie. To čo si zarobia aj dostanú a nebudú mať zablokovaný účet v banke.

Dokážeme:

 • Znížiť alebo zrušiť dlh
 • Zabrániť zvyšovaniu dlhu
 • Dosiahnúť vrátenie preplatku
 • Zastaviť exekučné konanie vedené v rozpore so zákonom
 • Zastaviť neoprávnené zrážky zo mzdy
 • Zastaviť neoprávnene vedené rozhodcovské konanie
 • Zrušiť rozhodcovský rozsudok
 • Reagovať na kroky veriteľov
 • Zabezpečiť to, aby ste zaplatili len toľko, koľko máte podľa zákona zaplatiť

 Jedinečnosť oddlženia BONATO spočíva v tom, že Vás vedieme k oddlženiu krok za krokom.

 

1. krok – Analýza vaší situace

Prvním krokem je vypracování Vaší finanční analýzy. Skontrolujeme register exekucí, či nedlhujete štátu a celkový stav Vašich dlhov, zistíme majetok.

2. krok – Návrh řešení

Posoudíme Vaši finanční situaci a navrhneme optimální řešení. Toto riešenie podrobne popíšeme v posudku, kde to budete mať čierne na bielom, prípadne aj s garanciou, že to dobre dopadne.

3. krok – Realizace

Po dohode s Vami, spolu vybraté riešenie zrealizujeme, tak aby ste čo najskôr mohli zažiť tú úľavu a návrat k slobode. Výplatu bez zrážok zo mzdy, účet v banke bez blokácií, dostatok peňazí na zabezpečenie Vašich životných potrieb, žiadne listy a telefonáty atď.

Táto cesta nie je jednoduchá, ale existuje

Naša spoločná cesta k Vášmu oddlženiu bude trvať niekoľko mesiacov. Tu budeme potrebovať Vašu pomoc. My urobíme 90% práce a 10% ostane aj na Vás, ak by sme potrebovali nejaké informácie, dodať potrebné dokumenty a potom už len podpíšete nami vytvorenú žiadosť.

O nás

Bonato pôsobí na slovenskom trhu od roku 2012, a za dobu fungovania společnost úspešne pomohla s oddlžením viac ako 7601 ľuďom, zachránila stovky nehnuteľností, a ušetrila svojim klientom viac
ako 210 896 985 Eur. Solidnost a férovost dokládá i skutečnost, že se BONATO s.r.o. stala Dôveryhodnou firmou v roku 2019, to znamená, že sa na nás môžete spoľahnúť a my Vašu dôveru nesklameme.

Vyřešte své dluhy okamžitě a vyplňte nezávazný formulář!

 

 

 

 


  Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.*
  Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.