Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Nie ste schopní splácať vysoké splátky?

Nachádzate každý mesiac v poštovej schránke nové žiadosti o zaplatenie splátky, ktorá je príliš vysoká?

Nebodaj ich chodí rovno niekoľko zaraz? Dosiahnite ich zníženie a zaistite, že Vám nejaké peniaze zostanú v peňaženke. Pomôžeme Vám.

Neotáčajte sa chrbtom k svojim problémom ale riešte ich pokiaľ je čas. Ignorovaním finančných ťažkostí len prichádzate o ďalšie peniaze!

Čo Vám pri príliš vysokých splátkach hrozí?

 • Vyčerpanie rodinného rozpočtu a rezerv
 • Neschopnosť splácať a následné upadnutie do dlhovej pasce
 • Strata dôvery veriteľov, zásah exekútorov či vymáhateľov a vlečúce sa súdne spory

Je Váš rodinný rozpočet zdravý? Vyskúšajte našu kalkulačku zadlženia.
Tá zhodnotí, ako ste na tom s príjmami a výdajmi, koľko Vám ostáva peňazí a či už nie ste v dlhovej špirále.

Kalkulačka zadlženia


Ako Vám môžeme pomôcť?

Všetko začína na nezáväznej schôdzke, kde náš oddlžovací špecialista posúdi Vašu situáciu. Naše oddelenie si detailne preštuduje Vaše zmluvy, výšku Vašich dlhov a následne na základe Vašej životnej a finančnej situácie navrhne najvhodnejšie riešenie. Spravidla to býva buď oddlženie formou správy záväzkov či vyhlásením osobného bankrotu.

Oddlženie pomocou správy záväzkov znamená, že Vás začneme zastupovať ako Váš zástupca – správca záväzkov. Jeho úlohou je staranie sa o všetky administratívne záležitosti, vyjednávanie s Vašimi veriteľmi. Naším spoločným cieľom je dostať Váš dlh na úroveň úplného oddlženia.

Pokiaľ chcete minimalizovať svoje straty, dohodnite si nezáväzné stretnutie s naším špecialistom. Bezplatne Vám všetko vysvetlí a ponúkne riešenie v podobe oddlžovacej stratégie.*

Chcem znížiť splátky

* Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

FAQ

 • Je konsolidácia výhodná?
  Pokiaľ máte viac pôžičiek a premýšľate o konsolidácii, nenechajte sa zmiasť marketingovými heslami. Keď banka splatí všetky vaše doterajšie „nevýhodné“ úvery a dlhy, na čom teda zarobí?
 • V akých prípadoch si nebrať pôžičku?

  • Nepožičiavajte si na nepotrebné veci ako napríklad spotrebnú elektroniku, značkové oblečenie, dovolenku, drahé darčeky (Vianoce), cigarety, alkohol, hazard apod.
  • Nevyrážajte klin klinom“ – čiže neberte si pôžičku, aby ste splatili existujúce dlhy. Vďaka úrokom je to nemožné a len sa zadlžíte viac.

 

  Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.