Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Osobný bankrot pani Eriky – video rozhovor

Naša ďalšia klientka pani Erika sa na nás obrátila s prosbou o pomoc pri riešení osobného bankrotu v Novembri 2018.

Jej náročná situácia spojená s požičaním si peňazí a následným stratením zamestnania ju prinútila konať. Aby toho nebolo málo, neskôr sa ocitla v situácií, v ktorej sa musela starať o svoju dcéru, ktorá začala trpieť autizmom a teda nemohla chodiť do práce a bola odkázaná na opatrovateľský príspevok, z ktorého nevedela splácať svoje dlhy.

O našej spoločnosti sa dozvedela od svojho bývalého manžela, ktorý je už našim klientom a tiež prechádza procesom osobného bankrotu.

Nakoľko sa jej rodina a známi, kvôli jej problémom otočili chrbtom a nechceli jej pomôcť, sme radi, že sa na nás obrátila a môžeme jej podať pomocnú ruku v týchto pre ňu ťažkých časoch.

Pozrite si video rozhovor pani Eriky a ak máte aj Vy niekoho vo svojom okolí v podobnej životnej situácií, tak ho určite pošlite za nami.

 

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Následujúci pracovný deň sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme najvýhodnejší variant oddlženia.





    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.