Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Vyhrážujú sa Vám vymáhači?

Chodí Vám jedna upomienka za druhou? Vyhrážajú sa Vám vymáhači a inkasné agentúry? Ste pod tlakom a neviete si poradiť? Ste nútený si opäť požičať a splácať tak ďalšie pôžičky? Aj keď to môže byť pre mnohých ľudí ťažké, obráťte sa čo najskôr na profesionálov, ktorí Vám pomôžu.

Vymáhateľské agentúry nemajú v zákone žiadnu podporu na rozdiel od exekútora.

Preto vymáhač nesmie:

 • vkročiť do Vášho bytu alebo domu
 • zabavovať majetok
 • používať metódy policajného výsluchu
 • vystupovať ako úradná osoba

Ako na vymáhača?

Prostredníctvom spolupracujúceho advokáta Vám zabezpečíme analýzu všetkých Vašich záväzkov, v ktorých nájde medzery a právne kľučky, aby bolo možné napadnúť nároky veriteľa a zamedziť tak dlhšiemu konaniu vymáhača. Zároveň sa nám v mnohých prípadoch darí s veriteľmi dohodnúť mimosúdne na lepších podmienkach a splátkových kalendároch. Cieľom je zabezpečiť spokojnosť na oboch stranách – predovšetkým pre našich klientov.

Preto nečakajte, pokiaľ Vám dlhy prerastú cez hlavu a dohodnite si nezáväzné stretnutie zdarma. Posúdime Váš prípad, ponúkneme pomoc a navrhneme riešenie. Vyplňte prosím náš kontaktný formulár.*

Chcem pomôcť zbaviť sa vymáhačov

* Do 24 hodín sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej Vám urobíme analýzu a navrhneme Vám najvýhodnejšiu variantu oddlženia.

 

FAQ

 • Aké sú techniky vymáhačov?
  Cieľom vymáhačov je dlžníka psychicky zlomiť a vymôcť dlh takmer akýmkoľvek spôsobom. V praxi sa môže jednať o časté a intenzívne návštevy dlžníkov doma, v práci, … vlastne všade. Slovom intenzívny máme na mysli zastrašovanie a vydieranie. 
 • Čo robiť v ich prítomnosti?
  Majte pri sebe svedkov, v ideálnom prípade zapnutú kameru. V žiadnom prípade nič neplaťte v hotovosti!
 • Môže sa zmeniť veriteľ?
  Áno, pohľadávka môže byť postúpená napríklad inkasnej agentúre. Ak dôjde k zmene veriteľa, bude Vám doručené oznámenie o postúpení (v zmysle odpredania) Vašej pohľadávky inému veriteľovi. K tomuto úkonu nie je potrebný Váš súhlas (výnimkou ej len situácia, kedy je s veriteľom uzatvorení dohoda, že pohľadávka nesmie byť postúpená inej osobe). Po obdržaní oznámenia je Vašou povinnosťou splácať záväzok novému veriteľovi.

  Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.