Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

Ako jediní vieme pomôcť aj bez exekúcie

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Emília a jej prechádzka peklom

Pani Emília sa na nás obrátila so svojimi finančnými problémami v roku 2017.

Mala 3 veriteľov a plno starostí, ktoré mohla zniesť zo svojich na naše plecia.

Tie starosti boli konkrétne pôžičky, na ktoré bola nahovorená členmi svojej rodiny za účelom opravy rodinného domu po jej rodičoch. Po čase ostala na všetko sama a ešte k tomu sa dostala do zdravotných problémov. Kvôli nim bola nútená ostať na ročnej PN a teda nemala z čoho splácať dané pôžičky. Neskôr sa jej zdravotný stav ešte zhoršil.

Vďaka letáčiku, ktorý sa jej dostal do rúk sa o nás dozvedela a mohol sa začať celý kolobeh oddlžovania. Ten sa u nej začal na správe záväzkov, kedy nám posielala peniaze na vyplácanie a všetko sa zdalo, že bude už len lepšie. Netušila vtedy, že vďaka jednému členovi z jej rodiny, ku ktorému chodila jej pošta sa dostane do exekúcie. Aký bol dôvod? Dozviete sa vo videu…

 

Dohodnite si schôdzku zdarma. S Oddlžovacím špecialistom všetko preberiete a navrhne Vám to najlepšie riešenie šité na mieru!

Chcem Správu záväzkov

Následujúci pracovný deň sa Vám ozve naša operátorka. Vyberie Vám kanceláriu Oddlžovacieho špecialistu najbližšie Vášmu bydlisku. Dohodnete si schôdzku zdarma, na ktorej vám urobíme analýzu a navrhneme najvýhodnejší variant oddlženia.

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.