Volajte na bezplatnú linku
Pondelok - Piatok
8:00 - 17:00

Pomáhame zadlženým ľuďom získať späť stratenú slobodu

bezplatná linka 0800 221 331
po - pia 9:00 - 17:00
Prihlásenie do IS pre klientov
 

Rok, ktorý priniesol veľkú zmenu

v sekcii: Aktuality.

Zvyšujeme úroveň života ľudí tým, že ich oddlžíme a pomáhame im získavať stratenú slobodu

 

Toto je vízia, ktorou sa aktuálne uberáme v spoločnosti BONATO. Táto vízia nám ukazuje aká je sloboda dôležitá v živote človeka. Vieme o tom svoje, keď sme pred približne rokom vymýšľali, ako sa popasovať so situáciou, v ktorej sme sa ocitli. Bola to práve sloboda, ktorá nás nasmerovala na správnu cestu a my sme si uvedomili, že túto slobodu chceme prinášať aj našim klientom.

Ako to nakoniec dopadlo s tou slobodou?

Viete si predstaviť, že máte nejaký určitý problém, ktorý potrebujete riešiť, no aktuálna situácia tam vonku vám neumožňuje začatie daného procesu? Presne na toto sme sa zamerali. Dopadlo to tak, že sme vytvorili tzv. ONLINE konzultácie s našimi potenciálnymi klientmi, ktoré neboli fixované na miesto a ani na aktuálne vydané nariadenia či opatrenia vlády Slovenskej republiky. Okrem toho daný klient nepotrebuje doma žiadnu tlačiareň, no ani počítač, aby sme s ním dokázali začať proces. Postačí mu len mobilný telefón, nakoľko všetky vypracované podklady dostane do svojej emailovej schránky. Oslobodili sme ľudí od papierov a cestovania za našimi špecialistami, a tak budú mať viac času pre seba.

Je tu ešte jedna zmena

Zamysleli sme sa nad tým, ako aktuálne fungujeme v rámci našich produktov a služieb. Povedali sme si, že je potrebné aj tu urobiť určité zmeny, aby sme vedeli našim potenciálnym klientom na jednej strane priniesť väčšiu pridanú hodnotu a na strane druhej zjednodušiť procesy tak, aby aj oni v tom boli „Viac doma“. Výsledkom bolo zjednotenie všetkých produktov do jedného a ten sme pomenovali úplne jednoducho a zrozumiteľne „Oddlženie BONATO“. Pôjde o to, že urobíme pre daného klienta kompletnú analýzu jeho životnej situácie a podľa výsledku vyberieme správny smer, ktorým ho povedieme do úspešného konca. Zdá sa vám to až príliš jednoduché a optimistické? To je v poriadku, lebo pre nás je to úplne reálne.

Článok nájdete na 4. strane v nižšie uvedenom zdroji
Adresa zdroju článku: regionpress.sk

    Odoslaním tohto formulára potvrdzujem, že som bol informovaný/á o spracúvaní mojich osobných údajov.* Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU.